Наші фахівці допоможуть підібрати надійний котел і виконають його якісну установку

Завдяки багаторічному досвіду роботи наші професіонали чудово розбираються в опалювальному обладнанні як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Тому ми безкоштовно надамо вам рекомендації щодо вибору котла з урахуванням особливостей конструкції будинку, його розмірів та інших параметрів.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримуєте не тільки гарантії якісного монтажу котельні, але й можливість заощадити на витратах на опалення, так як ми допоможемо вам підібрати найбільш оптимальний варіант установки опалювальних котлів. Наприклад, все більшою популярністю користується каскадне підключення котлів, які працюють на різних видах палива.

< p>наші фахівці виконують монтаж котелень з чітким дотриманням технічних і нормативних вимог, а також керуються багатим професійним досвідом.

Виконуємо повний комплекс робіт якісно і надійно з забезпеченням повної безпеки

Такий вид робіт як монтаж котельні включає в себе кілька етапів:

  • підбір котла з оптимальною потужністю, щоб забезпечити найбільш ефективний обігрів приміщення;
  • вибір місця розміщення і параметрів вентиляційних каналів і димових труб;
  • вибір монтажного обладнання та монтаж газового котла.

НАШІ ОБ'ЄКТИ

Котельня торговий центр с. Требухів

подробнее...

модернізація котельні, М. Бровари.

подробнее...

Ми виконуємо всі необхідні технічні розрахунки, проводимо підготовчі роботи, в тому числі підводимо в приміщенні для монтажу обладнання, всі комунікації. 

Наша компанія здійснює всі роботи швидко і якісно. На термін виконання монтажу впливає кілька факторів, наприклад, установка газового котла в побутовому приміщенні займе мінімальну кількість часу. Але якщо необхідно забезпечити ефективний обігрів великого котеджу або заміського приватного будинку, то попередньо знадобиться провести підготовку спеціального приміщення – топкової.

 Ми  також допоможе забезпечити безперебійність роботи котельні

Наші компетентні професіонали забезпечать надійне і безпечне функціонування котельні, монтаж газових котлів, проведуть остаточне настроювання та перевірку обладнання та повний інструктаж мешканців будинку.

Ми надає повний спектр послуг, в тому числі і подальше обслуговування встановленого обладнання. В виду того, що навіть якісно встановлений газовий котел з часом може потребувати ремонту, цей факт повинен бути вирішальним при виборі фахівців.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)